Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Buono!

22. ledna 2013 v 13:48 | ichi
Buono! (čtěte [bóno]) je hudební skupina patřící pod Hello!Project. Vznikla v roce 2007 kvůli anime Shugo Chara!. Jakmile anime skončilo, dala si skupina roční pauzu kvůli přestupu pod společnost Zetima.

Skupina má tři členky:
Tsugunaga Momoko je leadrem skupiny. Ačkoliv tak nevypadá, je nejstarší členkou. Narodila se 6. března 1992 v prefektuře Chiba v Japonsku. Členkou Hello!Projectu je už od roku 2002. Od roku 2004 je členkou podkapely Berryz Koubou.
Natsuyaki Miyabi je druhá nejstarší členka. Narodila se 25. srpna 1992 v prefektuře Saitama v Japonsku. Členkou H!P je už od roku 2002. Od roku 2004 je členkou podkapely Berryz Koubou.
Suzuki Airi je nejmladší členkou. Narodila se 12. dubna 1994 v prefektuře Gifu v Japonsku. Členkou H!P je už od roku 2002. Od roku 2005 je členkou skupiny °C-ute.

Na koncertech Buono! jako jediná skupina H!P vystupují s živou hudbou. Obstarává ji kapela, o které bohužel nevím, jak se jmenuje *naštvaná na sebe*. Ještě se to pokusím zjistit ^^ Jediné, co o nich vím, je, že jsou fakt dobrý :D

Písně s překlady:

1. album: Café Buono!
 1. Café Buono! (Kavárna Buono!)
 2. 泣き虫少年 (Nakimushi Shounen - Uplakánek)
 3. 恋愛ライダー (Ran'ai♥Rider - Řidič lásky)
 4. ホントのじぶん (Honto no Jibun - Pravé Já)
 5. バケツの水 (Baketsu no Mizu - Voda v kyblíku)
 6. ガラクタノユメ (Garakuta no Yume - Nesmyslné sny)
 7. Internet Cupid (Internetový amorek)
 8. Last Forever (Trvej věčně)
 9. こころのたまご (Kokoro no Tamago - Vajíčko v srdci)
 10. 星の羊たち (Hoshi no Hitsujitachi - Hvězdní beránci)
 11. ロックの神様 (Rock no Kamisama - Bůh Rocku)
 12. 君がいれば (Kimi ga Ireba - Když jsi se mnou)
2. album: Buono!2
3. album: We are Buono!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama