Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Sword Art Online

11. října 2012 v 10:52 | Nik-chanです! |  Anime
Sword Art Online je anime tvořené podle novely, kterou napsal Kawahara Reki. Prvně bylo k vidění 7. července 2012. Vysíláno je na Tokyo MX, tvk, TVS, TVA, RKB, HBC, MBS, AT-X, Chiba TV a BS11.
Režíruje Ito Tomohiko, zpracovává studio A-1 Pictures. O hudbu se postarala Kajiura Yuki.
Anime dál vychází. Každou neděli je k dispozici díky české překladatelské skupině ASCT.

--> Anime mi doporučil kamarád, od té doby jsem na něm lehce závislá (na tom anime xD). Příběh vás hned na začátku vtáhne a už nepustí. Nové episody jsem teoreticky stihla dohnat za den (prakticky za dva xD). Myslím, že je to taky tím, že hlavní hrdina Kirito je neskutečně roztomilý (ano, v prvním díle vypadá krapet zajímavě...) a vždycky se dokáže tvářit tak krástě zmateně. V boji je úplně vážný, ale v obyčejných situacích je srandovní. Třešničku na dortu tomu vždycky nasadí Asuna, další hlavní postava.
--> Hudba je moc pěkná. Taková... taková... neumím popisovat hudbu xD

Něco o anime:
  • O čem SAO je?
  • OST
  • Postavy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama