Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Anime

6. října 2012 v 17:23 | Nik-chanです!
Jako anime jsou ze strany okolního světa označovány japonské animované seriály.
Ehm.... chvilku jsem pročítala u tetičky Wiki a zjistila, že první anime byl dvouminutový klip, kde nějaký samurai zkoušel jeho nový meč na terči. To bylo spácháno roku 1917 :3
Jelikož nevím, co bych dál povídala, dovolte mi nějaká ta anime představit ^^

-----

Teenager Okumura Rin má takový menší problém. Kvůli jeho abnormální síle se ho všichni bojí a říkají, že je ďábel. Nejsou však daleko od pravdy.
Co se stane, když se někdo takový začne studovat na škole plné budoucích Exorcistů, jejichž úkolem je zabíjet démony?

--> Bleach
Z patnáctiletého Kurosaki Ichiga se za malé pomoci Kuchiki Rukii stane bytost, která pomáhá duším dostat se do nebe (ehm... Soul Society :3). Rukia za to má být potrestána popravou. Ichigo a jeho kamarádi se jí chystají zachránít a během toho celého jejich dobrodružství se to zvrtne v něco o hodně většího.

Edward a Alphons Elricovi jsou bratři (kupodivu...). Když byli malí, opustil je tatínek a zanedlouho umřela maminka. Stali se alchimisty a pokusili se o věc, která je jak zemí, tak ostatními alchimisty odsuzována a zakázána - totiž lidskou transmutaci. Ta se samozřejmě nepovedla, Ed přišel o nohu a Al dokonce o celé tělo. Aby Ed bratříčka zachránil, obětoval ruku a Alovu duši zapečetil do brnění. Od té doby hledají Kámen mudrců, který by jim měl pomoci získat jejich těla zpět. Při svém bádání začnou zjišťovat, že se zemí, ve které žijí, není něco v pořádku a že oni sami jsou součástí něčeho, o čem by raději ani nevěděli.

Online hra, při které byste se přenesli do virtuálního světa a měřili síli pomocí mečů s ostatními hráči? Zajímavé, že? Problém nastane, když se ze hry nelze odhlásit a smrt ve hře znamená i smrt ve skutečném světě. Jediná možná cesta, jak hru ukončit, je probojovat se až do stého patra a tam porazit finálního bosse. Navíc vám ani nikdo z venku nemůže pomoct. Jakýkoliv pokus o pomoc vás připraví o živost se stejnou pravděpodobností, jako je počet pater ve hře.
Hlavní hrdinové Kirito a Asuna bojují v předních liniích a snaží se hru ukončit. Povede se jim to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama