Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Červen 2012

mám nové SB ^^ aneb Alliade Chiaki Sheppetsu

17. června 2012 v 10:24 | Nik-chanです! |  Oznámení
kooooonichiwa~!! (dnes je přehnaně hyperaktivní, ale jak sedne k matice, tak ji to přejde)

Mám nové SB!! x3 Jmenuje se Alliade Chiaki Sheppetsu a také mi udělala krásný diplomek!! Mite mite!!


Kawaii da ne~!! Hontou ni arigatou gozaimashita~!
Kyaaa~ Shiro-chan totemo kawaii~!! x3

No a já udělala tento: (není nic moc xD)


Zase prvenství aneb Výlet s naší třídou :D

16. června 2012 v 10:48 | Nik-chanです! |  Mé monology
Konnichiwa, minasama~!!
Jop, dlouho jsem tu nebyla, leštila jsem známky (a moc nedoleština *okorarechatta*).

Včera jsme jeli na výlet se třádou na Karlův hrádek na kolech. Paní profesorka ho před tím nemohla najít, tak jsme jí s tím hodlali pomoct.
Jeli jsme po cyklostezce z Budějovic a ta vypadá asi takhle: z kopce, do kopce, do ještě většího kopce, sešup, mírný otravný kopec atd. No, do kopce jsem kolo prostě vedla ještě s jednou spolužačkou a paní profesorkou a povídaly jsme si xD

Hned za prvním kopcem jsem najela do rýhy, kolo se mi smíklo a já zabrzdila pád kolenem xD Naštěstí tahám náplasti, protože vím, že se vždycky určitě vysekám... No, další se vysekávali hned po mě, jeden spolužák dokonce spadl i bez kola.

Když jsme konečně dojeli k Hrádku (je to zřícenina), tak jsme to chvilku prolézali a svačili u toho. Kamarádka našla cachku xD

Pak jsme vyrazili do jedné obce, kde jsme se najedli v restauraci. Zabrali jsme skoro všechny stolky xD

Byla to fakt velká legrace x3 Tenhle výlet se mi ze všech školních líbil nejvíc ^^