Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Radílci radí a mi se z toho máme snad po...stavit na hlavu

9. prosince 2011 v 13:29 | Nik-chanです! |  Mé monology
Nazdárek, lidičky!! ^^

Hned po přihlášení na seznam můj zrak vždy míří na políčko "novinky.cz". Člověk si většinou pěkně počte; objevy vědy apod. jsou zajímavé. No... zcela určitě se vyhýbám čtení slavných "Zápisek od tuhle-a-tamtud" našeho pana presidenta.

Dnes mi padl do oka článek "Nejčastější stravovací neřesti". Já vím, je naprosto zbytečné číst něco takového; natočíte se očima až až... Jenže mně to nedalo (asi to bude tou bolestí hlavy...) a začala jsem číst. Opět mě to přivedlo k zamišlení se nad NĚKTERÝMI individui.

Řeči o tom, že by se nemělo jíst z fastfoodu všichni známe. Jenže... kdo dnes stíhá k obědu jídlo v jídelně či lépe: doma? Také se mluví o tom, že bychom neměli nechat žaludek úplně vyhladovět. Co s tím tedy? Možná by bylo na místě udělat si nějakou svačinu, ale zase tady je námitka: Mají na to všichni čas? No samozřejmě že nemají! >.<

Tyhle všechny řeči už mi lezou na mozek (a ta hlava furt bolí T^T)... autoři k nám mluví, jako bychom byli malé děti (no já jsem, ale oni tak mluví na všechny!) a mohli si zato sami. Vsadím se, že žádný z autorů to stejně nedodržuje.

Chyby jsou většinou nejsou v nás (říkám většinou!). Hloupý je celý tenhle systém. Bohužel se zdá, že s tím nikdo není schopen nic udělat a ti, kteří by to byli schopni změnit, tvrdí, že by to stálo moc peněz. Přitom by se jim to mohlo vrátit.

Ehm... radši toho nechám, něž začnu mlít páté přes deváte (hihi... stalo se ^^).

To, co jsem chtěla říct: Nepřijde JIM to blbý?! Už i děti jako moje maličkost vidí, jaký je tady bordel!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama