Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Kein brčko a Mikuláš :D

5. prosince 2011 v 17:17 | Nik-chanです! |  Mé monology
Konbanwa!!
Ach ano... jsem se od Smiley nakazila germanizmi :D

Dnes je to v obchodech nebezpečné. Když jsem vyžízněná konečně přijela do městečka, kde bydlím (půl cesty jsem stále >.<), šla jsem do samoobsluhy pro pár rohlíků a džus. Po zaplacení jsem zjistila, že mi tak trochu chybí brčko.
Počala jsem tedy inteligentně šťourat jedním mým úžasně neostrým kytarovým nehtem do místa, kam se mělo zasunout bržko. A hle! Ono to fungovalo. Bohužel jen dočasně, jelikož jakmile jsem otvor obrátila k ústům, část džusu se usadila všude, jen ne v puse.
Druhý pokus vypadal tak nějak legračně. To víte, potkat někoho, jak se snaží zuby utrhnout kus krabičky od pití se nestává každý den.
Nakonec se ke slovu konečně přihlásilo logické uvažování (nevím, kde se tam vzalo) a já se rozhodla, že politá už jsem dost a těch 800 metrů k domu ještě vydržím. Ach jo...

A jak vy slavíte Mikuláše? Ještě se vám nahlásím s nadílkou ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama