Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Boys Before Flowers

12. prosince 2011 v 18:38 | Nik-chanです! |  Dorama
Nemohla jsem si odpustit hodit vám sem něco o tomto doramatu. Je to koreiská verse japonského Hana Yori Dango, což je původně manga.
Nějak se mi prostě líbí víc ta koreiská verse ^^


Jednoho dne jede Geum Jan Di (hraje Ku Hye Sun) na drahou střední školu Shinhwa přivést kabát z čistírny, kterou vlastní její otec. Na střeše spatří kluka, který chce skočit. Jak taifun přiběhne nahoru a zjišťuje, že onen kluk je řádně zmlácený. Chvilku se ho snaží přesvědšit slovně, aby neskákal. Jenže nepřesvědčí a tak toho blázna v momentě skoku zachytí rukama. Náhle se o ní začne mluvit jako o "Zázračné ženě" a ředitelství této školy si ji žádá jako novou studentku.
Brzy se dozvídá, že ani na úžasné Shinhwa střední škole není život med. Zvlášť pro dívku z chudé rodiny.
Celou tuto úžasnou školu totiž jaksi ovládá skupina F4 v čele se synem ředitelky společnosti Shinhwa. Rozdávají "červené karty", díky kterým ostatní označeného mohou šikanovat. Nakonec ji dostane také Jan Di...

Obsazení:
Geum Jan Di
(Ku Hye Sun)
Hlavní hrdinka celého dorama. Tahle dívka nehodlá nechat ostatní, aby si z ní dělali boxovací pytel. Dává to na jevo i vůdci F4 jménem Gu Jun Pyo (Lee Min Ho), který se do ní tak nějak zamiloval.Jenže ona cítí něco také ke Yoon Ji Hoo (Kim Hyun Joon).
Chu Ga Eul
(Kim So Eun)
Nejlepší kamarádka Jan Di a stejně tak tvrdohlavá jako ona. Spolu se svou nejlepší kamarádkou pracuje v obchodě s kaší, kde si přivydělávají. Pomalu se zamilovává do Yi Junga (Kim Bum).
Gu Jun Pyo
(Lee Min Ho)
Dědic společnosti Shinhwa a leader F4. Zalíbila se mu Jan Di a tak ji hodlá získat, ať to stojí, co to stojí. Problém, je že to tak trochu neumí dát na jevo a tak ji spíš trápí, a pak se vzteká, že ho ona vůbec nechápe.
Yoon Ji Hoo
(Kim Hyun Joong)
Vnuk bývalého koreiského presidenta a člen F4. Má neuvěřitelná talent pro hudbu. Tak trochu je zamilovaný do Jan Di, ale nechce zas až tak moc zrazovat kamaráda. Je sirotek, protože mu rodiče zemřeli při autonehodě.
So Yi Jung
(Kim Bum)
Člen F4 známý jako Casanova. Jeho rodiče vlastní nejvěší muzeum úmění v zemi. On sám vyrábí nádhernou keramiku. Ačkoliv mu to dochází velmi pomalu, je až po uši zamilovaný do Ga Eul.
Tady se musím projevit: "kyaaaaaaaa!" xD
Song Woo Bin
(Kim Joon)
Člen F4 známý jako Playboy. Jeho rodina vlastní stavební společnost, která je důležitým spojením s podsvětím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tea Tea | E-mail | Web | 12. prosince 2011 v 18:51 | Reagovat

Já BOYS OVER FLOWERS úplně miluju :D :D je to ta nejlepší dorama ze všech :D ♥Lee Min Ho♥ je tam prostě božíííííííí :D A ♥Kim Bum ♥ KYAAAAAAAAAAAAAAAAA! :D :D zbožňuju ten příběh :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama