Irasshaimase~!

Dovolte mi, abych vás přivítala na mém malém skromném bločku. Říká se mi Ichi a považuji se za trošku střeleného otaku, který sleduje anime a čte mangu, samostuduje japonskou historii a japonštinu a hraje (píše) textová RPG. Mám ráda hudbu, zpívám a hraju na kytaru a samozřejmě nikdy nepohrdnu zaražením sluchátek do uší a poslechem oblíbených kapel a zpěváků při dlouhé cestě do školy.

Abych nemluvila jen o sobě, představuji Vám i tohle momentálně roztomile růžové místečko. Naleznete tu nejen nějaké info o anime a mangách, které jsem četla, ale i o neotaku věci. Recepty, možná i návody na kreslení... Občas tu budu sem tam dělat reklamu na RPGéčka, která hraju.

Máte něco na srdci? Piště piště, ráda si povídám! :3

Prosinec 2011

Happy New Year for Raku-chan!

31. prosince 2011 v 17:00 | Nik-chanです! |  Mé monology
Raku-chaan, akemashite omedetou gozaimasu! Hm... I found it on net... I hope it's right :D so... Selamat Tahun Baru!! (is it right? xD)

I like you, sister! Have a nice year!!

あけましておめでとうございます!^O^

31. prosince 2011 v 16:00 | Nik-chanです! |  Mé monology
カヨさん、ヒロノリさん、ケイちゃん、あけましておめでとうございます!今年もお体に気をつけて!良い一年に成りますように!好きです!

オレンジレンジのみなさまもお体に気をつけて!ヒロキさんもナオトさんもヤマトさんもリョさんもヨウさんも、お体に気をつけて!レンジの音楽を「作る」、頑張てくださいね!好きでぇぇぇす!

Jop, tak nyní nastal Nový Rok v Japonsku! :D Tímto bych všem jmenovaným chtěla popřát šťastný Nový Rok!

Loveliest is soooo lovely!! x3

16. prosince 2011 v 7:35 | Nik-chanです! |  Mé monology
Kyaaaaaa~!! Řítím se sem jako uragán, abych vám zdělila tuto zprávu!! Loveliest sice ještě nevyšlo, ale píseň je nahraná a klip natočený! Aspoň tak to vypadá. :) Vyděla jsem ukázku, která se nachází na oficiální stránce LOVERSSOUL i na OR_STAFF TWITTER. Je to krásný x3 Tradá!


A teď se uragán řítí do školy. Tak zatím! ^^

Boys Before Flowers

12. prosince 2011 v 18:38 | Nik-chanです! |  Dorama
Nemohla jsem si odpustit hodit vám sem něco o tomto doramatu. Je to koreiská verse japonského Hana Yori Dango, což je původně manga.
Nějak se mi prostě líbí víc ta koreiská verse ^^


Jednoho dne jede Geum Jan Di (hraje Ku Hye Sun) na drahou střední školu Shinhwa přivést kabát z čistírny, kterou vlastní její otec. Na střeše spatří kluka, který chce skočit. Jak taifun přiběhne nahoru a zjišťuje, že onen kluk je řádně zmlácený. Chvilku se ho snaží přesvědšit slovně, aby neskákal. Jenže nepřesvědčí a tak toho blázna v momentě skoku zachytí rukama. Náhle se o ní začne mluvit jako o "Zázračné ženě" a ředitelství této školy si ji žádá jako novou studentku.
Brzy se dozvídá, že ani na úžasné Shinhwa střední škole není život med. Zvlášť pro dívku z chudé rodiny.
Celou tuto úžasnou školu totiž jaksi ovládá skupina F4 v čele se synem ředitelky společnosti Shinhwa. Rozdávají "červené karty", díky kterým ostatní označeného mohou šikanovat. Nakonec ji dostane také Jan Di...

Obsazení:
Geum Jan Di
(Ku Hye Sun)
Hlavní hrdinka celého dorama. Tahle dívka nehodlá nechat ostatní, aby si z ní dělali boxovací pytel. Dává to na jevo i vůdci F4 jménem Gu Jun Pyo (Lee Min Ho), který se do ní tak nějak zamiloval.Jenže ona cítí něco také ke Yoon Ji Hoo (Kim Hyun Joon).
Chu Ga Eul
(Kim So Eun)
Nejlepší kamarádka Jan Di a stejně tak tvrdohlavá jako ona. Spolu se svou nejlepší kamarádkou pracuje v obchodě s kaší, kde si přivydělávají. Pomalu se zamilovává do Yi Junga (Kim Bum).
Gu Jun Pyo
(Lee Min Ho)
Dědic společnosti Shinhwa a leader F4. Zalíbila se mu Jan Di a tak ji hodlá získat, ať to stojí, co to stojí. Problém, je že to tak trochu neumí dát na jevo a tak ji spíš trápí, a pak se vzteká, že ho ona vůbec nechápe.
Yoon Ji Hoo
(Kim Hyun Joong)
Vnuk bývalého koreiského presidenta a člen F4. Má neuvěřitelná talent pro hudbu. Tak trochu je zamilovaný do Jan Di, ale nechce zas až tak moc zrazovat kamaráda. Je sirotek, protože mu rodiče zemřeli při autonehodě.
So Yi Jung
(Kim Bum)
Člen F4 známý jako Casanova. Jeho rodiče vlastní nejvěší muzeum úmění v zemi. On sám vyrábí nádhernou keramiku. Ačkoliv mu to dochází velmi pomalu, je až po uši zamilovaný do Ga Eul.
Tady se musím projevit: "kyaaaaaaaa!" xD
Song Woo Bin
(Kim Joon)
Člen F4 známý jako Playboy. Jeho rodina vlastní stavební společnost, která je důležitým spojením s podsvětím.

Zettai Kareshi (Absolute Boyfriend)

9. prosince 2011 v 13:56 | Nik-chanです! |  Manga

Izawa Riika má malý problém. Je odmítnuta klukem svých snů a ze zoufalství si objednává figurýnu "dokonalého milence". A problémy mohou začít! Knight (fygurýna) se k ní chová mile a ona si k němu pomalu vytváří vstah. Jenže najednou se o Riiko začne zajímat i její soused Shoushi...

Pro:
Vlastně... manga je moc pěkně kreslená a příběh je poutavý. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. http://i269.photobucket.com/albums/jj72/myem0/01/emoticon-3-009.gif

Proti:
Patří to do žánru tragedy... takže... http://i269.photobucket.com/albums/jj72/myem0/01/emoticon-3-008.gif

Číst můžete zde (ale musíte být přihlášeni ^^). Sborově děkujme TNT!!!

ORANGE RANGE, LOVERSSOUL a nový single!!!

9. prosince 2011 v 13:32 | Nik-chanです! |  Mé monology
Kyaaaaa~!! Konečně jsem se po dlouhé době dočkala!! Renji vydají single!! :D Více informací zde, jsem líná to přepisovat ^^

Radílci radí a mi se z toho máme snad po...stavit na hlavu

9. prosince 2011 v 13:29 | Nik-chanです! |  Mé monology
Nazdárek, lidičky!! ^^

Hned po přihlášení na seznam můj zrak vždy míří na políčko "novinky.cz". Člověk si většinou pěkně počte; objevy vědy apod. jsou zajímavé. No... zcela určitě se vyhýbám čtení slavných "Zápisek od tuhle-a-tamtud" našeho pana presidenta.

Dnes mi padl do oka článek "Nejčastější stravovací neřesti". Já vím, je naprosto zbytečné číst něco takového; natočíte se očima až až... Jenže mně to nedalo (asi to bude tou bolestí hlavy...) a začala jsem číst. Opět mě to přivedlo k zamišlení se nad NĚKTERÝMI individui.

Řeči o tom, že by se nemělo jíst z fastfoodu všichni známe. Jenže... kdo dnes stíhá k obědu jídlo v jídelně či lépe: doma? Také se mluví o tom, že bychom neměli nechat žaludek úplně vyhladovět. Co s tím tedy? Možná by bylo na místě udělat si nějakou svačinu, ale zase tady je námitka: Mají na to všichni čas? No samozřejmě že nemají! >.<

Tyhle všechny řeči už mi lezou na mozek (a ta hlava furt bolí T^T)... autoři k nám mluví, jako bychom byli malé děti (no já jsem, ale oni tak mluví na všechny!) a mohli si zato sami. Vsadím se, že žádný z autorů to stejně nedodržuje.

Chyby jsou většinou nejsou v nás (říkám většinou!). Hloupý je celý tenhle systém. Bohužel se zdá, že s tím nikdo není schopen nic udělat a ti, kteří by to byli schopni změnit, tvrdí, že by to stálo moc peněz. Přitom by se jim to mohlo vrátit.

Ehm... radši toho nechám, něž začnu mlít páté přes deváte (hihi... stalo se ^^).

To, co jsem chtěla říct: Nepřijde JIM to blbý?! Už i děti jako moje maličkost vidí, jaký je tady bordel!

Kein brčko a Mikuláš :D

5. prosince 2011 v 17:17 | Nik-chanです! |  Mé monology
Konbanwa!!
Ach ano... jsem se od Smiley nakazila germanizmi :D

Dnes je to v obchodech nebezpečné. Když jsem vyžízněná konečně přijela do městečka, kde bydlím (půl cesty jsem stále >.<), šla jsem do samoobsluhy pro pár rohlíků a džus. Po zaplacení jsem zjistila, že mi tak trochu chybí brčko.
Počala jsem tedy inteligentně šťourat jedním mým úžasně neostrým kytarovým nehtem do místa, kam se mělo zasunout bržko. A hle! Ono to fungovalo. Bohužel jen dočasně, jelikož jakmile jsem otvor obrátila k ústům, část džusu se usadila všude, jen ne v puse.
Druhý pokus vypadal tak nějak legračně. To víte, potkat někoho, jak se snaží zuby utrhnout kus krabičky od pití se nestává každý den.
Nakonec se ke slovu konečně přihlásilo logické uvažování (nevím, kde se tam vzalo) a já se rozhodla, že politá už jsem dost a těch 800 metrů k domu ještě vydržím. Ach jo...

A jak vy slavíte Mikuláše? Ještě se vám nahlásím s nadílkou ^^

Úžasný mobil :D

4. prosince 2011 v 18:05 | Nik-chanです!
Nya, hledala jsem nějaké písničky od SHINEe a narazila jsem na tu, co se jmenuje "Bodyguard". Hraje v ní podle jeden z nejlepších párů korejského doramatu Kim Bum a Kim So Eun.
Mmm... taky bych ten telefon brala :D Kdybych byla v nebezpečí, Kim Bum by mě přijel zachránit x3
... až z Korei xD

Jsem slavná, gahaha~!! xD

4. prosince 2011 v 17:17 | Nik-chanです! |  Mé monology
Jop, jop. Byla jsem na chvilku zviditelněna Mé lekce byly zviditelněny :D Nevím, proč, ale jsem hrozně ráda x3 Nechcete se mrknout?
Asi nějak takhle: http://i269.photobucket.com/albums/jj72/myem0/01/emoticon-3-013.gif

Pečeme a pečeme ^^

4. prosince 2011 v 17:06 | Nik-chanです! |  Mé monology
Konnichiwa~!

No, tak letos jsme při pečení cukroví jeli jak manufaktura :D Rozdělili jsme se následovně: mamka linecké, Reina pracny a já vanilkové rohlíčky.
Pane jo, vypracovat z kopice mouky másla a já nevím čeho ještě těsto mi dalo fakt zabrat. Chvilku jsem přemýšlela, jestli se ty suroviny vlastně někdy spojí. Nakonec jsem přišla na techniku jménem "zmáčkni to, jak nejvíc umíš" a dotáhla dílo do konce. Jelikož můj úkol zněl "vyválej těsto do koule", myslím si, že jsem ho splnla dost dobře (za vše mluví přiložená fotka).

To bylo včera. Dnes bylo těsto odleželé, a tak jsme se mohli pustit do vykrajování, tvarování a formování. Pokud jde o linecké, závod s troubou jsme vyhrávali, tudíš jsme po každém plechu zaplnili vál cukrovím a pak už ho nebylo kam dávat. V jednu chvilku si mamka musela odskočit a já se nad něčím zamyslela. Ruce mi jely tak nějak od sebe. Když mamka přišla byl další pekáč hotov. Divily jsme se tomu dvě.
S rohlíčky to bylo horší. Dělají se dost špatně. A pracen se ujali Reina a taťka :D Peče celá rodina.

Jak to vypadalo u vás?

Mise zdaleka nekončí

3. prosince 2011 v 19:53 | Nik-chanです! |  Hime-sama wa dare?!
Začala jsem psát novou povídky, tak tady je ^^